Shqiptari terrorizon fshatin… i afrohet gjarprit dhe e HA!

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Rrasë të Belshit ku një banor i këtij fshati i afrohet një gjarpri dhe pasi lozë me të e fut në gotë, shkruan “Zëri.info”.

Ajo çfarë është e çuditshme është se ky person nuk frikohet aspak nga gjarpri dhe loz me të në një mënyrë të pazakontë.

E pazakontë është edhe veprimi i gjarprit i cili nuk tenton që ta sulmojë personin.

Ata të cilët tmerrohen janë edhe fëmijët përreth. /ZËRI

Kliko ketu per video

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *