SHPËRNDAJE

MorenaTaraku

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku pas “heshtjes” disa javore, është rikthyer fuqishëm.

Ajo ka postuar në Instagram një video, ku në plan të parë ka të pasmet e saja seksi, raporton Gazeta Vip.

Morena në këtë video nga fituesi, tregon se kur është fjala për anën B, pak mund t’ia kalojnë./ Gazeta Vip

Për më shumë, Gazeta Vip ua sjell këtë video provokative:

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU