Shkëndijes ja vjedhin telefonin, i publikojnë fotot dhe video nudo (+18)

Një situatë e sikletshme për këngëtaren Shqiptare Shkëndije Mujaj. Bukuroshes nga Kosova i kanë vjedhur celularin dhe për pasojë fotot dhe videot nudo ja publikojnë me një faqe hakerësh

Pavarësisht lutjes së saj për të mos i postuar fotot, hakerët shqiptarë kanë mbushur faqen e tyre me video ku shihet shkëndija krejtësisht nudo dhe duke luajtur me zogun. Video do të fshihet brenda pak orësh dhe klikoni mbi reklamë posht shkrimit dhe ju shfaqet faqja dhe videot. Kujdes pamje +18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *