Shkëndije Mujaj i çmendë sheikët në Dubai (Foto)

ShkendijeMujaj

Shkëndije Mujaj arriti majat e famës për shkak të pamjes së saj bombastike.

Ka fjalë që ajo i ka këto forma falë operacioneve plastike, por dihet se Shkendija është edhe frekuentuese e palestrës gjë që mund të ndikojë në linjat që ka.

Nuk kalon thuajse asnjë ditë pa u përmendur emri i saj dhe duket se ajo me qëllim ngacmon ndjekësit me këto foto provokuese.

Edhe në fotografinë e fundit që ajo postoi Shkenda i qëndroi besnike avazit të vjetër./orainfo/

Shkendijee1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *