SHPËRNDAJE

shkendie-mulaj-c1200x600

Gjithmonë poston foto provokative. Por këtë herë ajo e tepron. Shkëndija vjen krejt nudo para pasqyrës. 

Ajo nuk ka të ndalur me postimin  fotove dhe videove nudo, raporton Gazetavip.com.

Megjithatë, duket se desertin e ka ruajtur për mbrëmje, ku ka postuar një fotografi tërësisht nudo para pasqyrës, e ku fokusin e ka pasur tek të pasmet e saja gjigante që ka.

shk_1458028577-7489736

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU