SHPËRNDAJE

me_1480800029-38656361

Leo Messi e Cristiano Ronaldo janë bërë “shokë”

Rivaliteti mes tyre për shumë vite, kishte bërë që dy më të mirët e botës mos të kenë marrëdhënie të mira mes vete, por duket se tashmë kjo i takon të kaluarës, shkruan Gazeta Express.

Cristiano Ronaldo e Leo Messi duket se kanë përmirësuar dukshëm marrëdhëniet mes tyre, kjo u vërtetua para dhe pas ndeshjes në “Camp Nou”, e cila përfundoi pa fitues 1:1.

Ata përshëndetën njëri tjetrin si asnjëherë më parë brenda në zhveshtore si dhe pas përfundimit të ndeshjes.

2_1480799954-6524426 spoort_1480799717-1398220

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU