Shikojeni seksi bombën si “thehet” në mes! (Foto)

Kallashi

Vallëtarja e njohur Donjeta Kasumi-Kallashi çdo ditë e më shumë është aktive në rrjetet sociale.

Ajo pas mesnate ka postuar një foto në Instagram në të cilen shihet se ajo ka mbetur “pa frymë” dhe është ndarë”ne dysh” teksa e bënë këtë foto.

kallashi-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *