Sasa’ zbulon gjoksin pa sytjena në xhirimet e “O sa mirë” (Foto)

Prej se është shfaqur në rolin e saj në serilain komik “O sa mirë”, ajo ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Adriana Matoshi e cila njihet për rolin e saj si “Sasa”.

Në xhirimet e episodës së ardhshme Sasa shihet që ka ekspozuar gjoksin ku shihet pa sytjena.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *