SHPËRNDAJE

Rrëfimi i një vajze nga Kosova ka shokuar publikun. Ajo ka treguar se ka bërë seks me nipin e burrit.

Rrëfimi I saj është publikuar në media me shumë fjalë të censuruara, pasi kishte edhe të tilla që nuk janë për publikim.

Ishim duke vallëzuar e duke kënduar, për disa momente u ula se u lodha, doja të pija një gotë ujë dhe nipi i burrit më tha lërë se shkoj dhe e mbush unë, kështu…  K liko reklamën posht shkrimit dhe vazhdo leximin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU