Rovena Stefa befason te Shpetim Desku, shfaqet komplet ‘nudo’ (VIDEO)

Këtë javë të ftuar në emisonin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, janë reperi i njohur Fero, Rovena Stefa, Adelina Berisha, si dhe të ftuar të tjerë, shkruan shqipnews.info. Sikurse në emisionet tjera edhe kësaj here në këtë emision kishte shou të veçantë.

Ishte Fero i cili ndezi muhabetin dhe atmosferën, e përveç Feros edhe Adelina Berisha dhe Rovena Stefa ndezën atë. Por befasia ishte kur Rovena Stefa futet në emison ‘krejt nudo’ me vetëm një mbulesë.

Kliko ne hapësirën me poshtë dhe shikojeni ketë fotografi te Rovenes:

 

 

Author: Gazetavip

1 thought on “Rovena Stefa befason te Shpetim Desku, shfaqet komplet ‘nudo’ (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *