Rita Ora bën ‘selfie’ lakuriq (Foto)

RitaOra

Rita Ora ka postuar një fotografi të re në llogarinë e saj zyrtare në Instagram – dhe aty duket sensuale dhe mjaft seksi.

Këngëtarja 25-vjeçare nga Prishtina ka bërë një ‘selfie’ lakuriq, duke iu treguar ndjekësve të saj të shumtë se sapo ka mbërritur në qytetin e Milanos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *