Rihanna, me skena nudo në klipin e ri (Foto)

rihannaNudo

Këngëtarja e famshme botërore, Rihanna, ka ngacmuar fansat e saj me ca fotografi tejet të nxehta nudo, të marra nga videoklipi i saj më i ri i cili do të publikohet këtë të enjte.

Në këto fotografi, Rihanna shihet komplet nudo e mbështjellur vetëm me një mëndafsh të tejdukshëm i cili mundëson që hiret e saja të duken plotësisht.

Ndryshe, Rihanna sapo ka lansuar albumin e saj më të ri, “Anti Rihanna”, dhe nga këngët e këtij albumi, Rihanna ka vendosur që videoklip ti realizojë këngës “Kiss is better”, të cilin do të keni mundësi ta shihni nesër, Arbresh.info.

Rihanna1 Rihanna2 Rihanna3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *