Prsh jam 25 vjece jam ashkalike jetoj ne FusheKosove . Komshia im ma pallon per 20 euro dhe …

Prsh jam maria 26 vjece jam ashkalike jetoj ne Fushe Kosove./komshia im esht nje budalla i vertet fal tij jam ber me para si fillova ta bej me te. Nje dit me thirri per tja pastruar shtepin i thash ne rregull per 30 min do vi ok me tha. Hyra u pastrova u vesha bomba gjoksin gati te terin jasht dhe shkova tek ai me hapi deren kur me pa ashtu ju ngef e dallova fillova te pastroj pas 15 min me tha leje pastrimin do pallohesh me mua per 50 euro un ate e prisja thash po me hoqi blluzen dhe me lepinte cicat e mija te medhaja un u laga dhe bertisja ooohhhh shko….kl iko ne rek lam posht  per vazhdim dhe ju del edhe kontakti im…

Author: Gazetavip

2 thoughts on “Prsh jam 25 vjece jam ashkalike jetoj ne FusheKosove . Komshia im ma pallon per 20 euro dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *