SHPËRNDAJE

Emri (pseodonimi) artiola
Datelindja 1991-09-XX
Horoskopi Virgjireshe
kerkon lidhje Serioze (martesore)
Vendbanimi momental Kosova / Peja
Vendi i lindjes kosov
Qyteti i afert peja
Statusi ndare
Femije asnje
Gjatsia 168cm
Pesha 59kg
Ngjyra e flokve e argjent
Ngjyra e syve Te zi
Alkooli Anti-Alkoolik-e
Shkollimi Shkollen e mesme/gjimnaz

Jam Artiola kerkoj lidhje serioze nuk dot pendohet ai qe do te kotaktoj me mua,se jo vetem qe jam e bukur por kam mendje dhe shije. Për të hyrë në chat LIVE, K liko mbi reklamë posht shkrimit.

 

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU