SHPËRNDAJE

Pija Magjike

Përballja me shumë sëmundje të ndryshme në të njëjtën kohë është një sfidë e pakalueshme për shumë njerëz.

Por, falë kësaj recete të përshkurar më poshtë, luftimi i sëmundjeve do të jetë shumë më i lehtë. Kjo pije detoksinuese mund të pastroj dhe shëroj trupin tuaj.

Ajo në mënyrë natyrale ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit tuaj, djegë yndyrën , ulë tensionin e lartë të gjakut dhe më e rëndësishmja lufton diabetin.

Nëse mendoni se kjo pije është shumë e mirë për të qenë e vërtetë, atëherë provojeni vetë dhe përjetoni rezultatet pozitive të saj

Përbërësit:

1 lugë çaji kanellë
2 lugë çaji uthull të mollës
2 lugë çaji lëngë i freskët i limonit
1 lugë çaji mjalëtë e papërpunuar
1 gotë ujë

Udhëzime:
Thjeshtë shtoni të gjithë përbërësit së bashku në një blender dhe përzieni mirë.
Përdorimi:
Pijeni çdo mëngjes me barkun bosh për 3 muaj me radhë.

Vërejtje:
Meqenëse merr vetëm 2 minuta kohë për tu pregaditur, tentoni që përherë të pregaditni pije të freskët dhe të mos e ruani asnjëherë. /ShendetiSot

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU