< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Jam Shpresa nga Kosova dhe jam në kërkim të një djali...

Jam Shpresa 27vjecare. Jam e ndare. Jetoj ne Mitrovicë. Kerkoj te njoftohem me nje mashkull te sinqerte per nje lidhje serioze, mundesisht moshes max...

Gjenerali Serb: Shqiptaret janë “shpijuna” ky është ministri Shqiptar që na...

“Ne dërguam një spiun në UÇK, kështu që ne e dinim për çdo hap që Jashari bënte. E dinim se ku po shkonte, çfarë...

Tronditet opinioni kosovar, Milaim Zekës i publikohet një video shokuese –...

Sot përveç që nuk është në partinë e tij, del të jetë edhe kundërshtar politik, por dikur thurte fjalë të mëdha për të. Është deputeti...

E pranon lidhjen Shkurte Gashi, ja kush po e “pallon” ate?...

Shkurta Gashi deri më sot nuk ka pasur asnjë koment për komentet rreth lidhjes së saj.Për këngëtaren është hera e parë që këngëtarja ka...

Ja mashkulli që i pati ne shtrat gjitha VIP-at e Estradës

Fatmir Hysenbelliu është një nga të rinjtë më të pasur e më të përfolur në kryeqytet. Ai është tepër I koemntuar për jetën luksoze...

30-vjeçarja ‘ta jep’ për 15 Euro, ja sa lehtë i gjen...

Kohët e fundit janë përhapur gjithmonë e më shumë vajzat të cilat ofrojnë trupin e tyre përkundrejt pagesës. Nëse deri pak kohë më parë...

Gjermania heq vizat për kosovarët, ja si dhe ku mund ta...

Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, boshnjakë dhe të tjerë nga Ballkani është rritur me 70% në tetë muajt e parë...

Jam nje zonje biznesmene nga TR 30 vjece…

jam nje biznesmene nga Tirana, kerkoj nje mashkull sekret pa limit moshe per nje lidhje sekrete ose per caste intime... jam e martuar ,...

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi...

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes...

6 pozicionet në seks që do ta ndezin jetën tuaj seksuale...

Guaca Vjeneze Kjo pozitë kërkon që ajo të vë nyjet e këmbëve prapa kokës, duke e ekspozuar valvulën dhe duke e palosur trupin në formë...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com