Kjo modele ka miliona fansa në Instagram (Foto)

Ushtrime të përditshme, dietë të pastër dhe të paktën 20 minuta në diell çdo ditë: Alexis Ren ka miliona ndjekës në Instagram, për shkak...

Qytetarët fyejnë nënkryetarin e Prishtinës, Selim Pacolli

Nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli ka qëndruar tek rrethi në kohën kur u vendos flamuri i Kosovës. Ai është pritur me protesta dhe fjalë...

Thaçi sivjet pret marrëveshje “historike” me Serbinë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për agjencinë e lajmeve “Reuters”, ka thënë se sivjet pret që Kosova të arrijë marrëveshje historike...

Kjo modele ka miliona fansa në Instagram (Foto)

Ushtrime të përditshme, dietë të pastër dhe të paktën 20 minuta në diell çdo ditë: Alexis Ren ka miliona ndjekës në Instagram, për shkak...