< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

A është ky burri i Adelina Ismajlit ? (FOTO)

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismajli kohëve të fundit po është më shumë aktive nëpër rrjetet sociale. Por ajo çka iu bie në sy është...

Fjolla Morina e prek “zogun” (Foto)

Fjolla Morina është aktualisht këngëtarja e cila po e dëshmon se është edhe nënë e zonja. Ajo ka postuar një foto në Facebook, ku tregon...

Këto janë shqiptaret me të pasmet më seksi (FOTO)

​Yjet e estradës shqiptare, tashmë e kanë shndërruar në trend “promovimin” e të pasmëve. Pos që shumica prej tyre nëpër spotet e ndryshme i nxjerrin...

Mirëmëngjesi i nxehtë nga Kallashi (Foto)

Valltarja e klubeve të natës, Donjeta Kosumi e njohur is Kallashi po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht provokon fansat e saj...

A e dini se telefoni juaj dëmton spermën?

Pa dyshim se teknologjia po luan një rol të madh në jetën e secilit, ajo ka lehtësuar jetën e njeriut por kohë pas kohe...

Kur Genta pozonte nudo (Foto)

Këngëtarja, Genta Ismaili ka thyer moti tabun e të dalurit zhveshur në skenë. Ju sjellim një fotografi nga arkiva e këngëtarës seksi, Genta Ismaili. Si...

Pornostarja shqiptare sjell disa imazhe eksituese (Foto+16)

Një ndër aktoret më të nxehta të industrisë pornografike në SHBA, Alby Rydes, ka sjellë disa imazhe të reja në rrjetet sociale. Ylli i filmave...

Ja si e vrau Enver Hoxha shoqen e klasës

Sabiha Kasimati ishte 39 vjeçe kur një togë pushkatimi qëlloi mbi të pa pasur asnjë dënim me vdekje dhe asnjë vendim gjykate që e...

A është kjo ushtria më seksi në botë? (foto)

Rusia është ndër fuqitë e para botërore ushtarake. Një rol të rëndësishëm në të ushtrojnë edhe femrat ushtarake. Siç shihet në fotot e mëposhtme nga një...

Këto janë ushqimet që largojnë nikotinën nga trupi

Nikotina shkakton rritje të shpejtë të tensionit të gjakut dhe dëme serioze në mushkëri. Për më tepër, edhe në qoftë se ndaloni pirjen e duhanit,...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com