< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Vildanja provokon me gjoksin e saj gjigant (foto)

Modelja seksi, Vildane Zeneli po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto provokuese. Së fundmi Vildanja ka...

Aktivistët e Vetëvendosjes përmbysin një kamion me produkte serbe (Foto)

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje sot kanë përmbysë një kamion me produkte serbe. Këtë aksion ata e kanë bërë si përgjigje ndaj shtetit serb, të cilët...

Ndodh edhe kjo, qenit i vihen proteza dhëmbësh (Foto)

Ky qenush po shijon një luks që shumë prej njerëzve mund ta kenë ëndërruar në fëmijërinë e tyre. Wesley është një labrador i artë që...

E famshmja britanike “Mirror”: Shkëndije Mujaj apo Kim Kardashian (Foto)

Tabloidi britanik, Mirror ka shkruar për këngëtaren kosovare Shkëndije Mujaj duke e krahasuar atë me Kim Kardashian. Në artikull kushtuar Shkëndijes flitet për belfiet apo...

10 stilet që preferojnë femrat në shtrat

Kjo video tregon 10 pozicionet më të preferuara të femrave, kur vjen puna tek seksi. Mos u habisni nëse këto “stile” ju duken paksa të...

Aurela Hoxha dridh belin me vallen e Tropojës (Video)

Modelja nga Fieri Aurela Hoxha i ka befasuar adhureusit sot duke ia marrë valles përpara pasqyrës. Aurela e dredh belin në mënyrë sensuale me vallen...

Abigail Ratchford ju “çmend” me format e saj (Foto 18+)

Modelja Abigail Ratchford është një ndër modelet më të famshme për momentin. 24-vjeçarja është një ndër më të kërkuarat dhe më të ndjekurat në Instagram,...

Video e pabesueshme: Ky njeri të lexon mendjen, provojeni edhe ju

Një danez është kthyer në sensacion në internet, pasi mendon se është i aftë që të lexojë mendjen tuaj. Lasse Burholt, 42 vjeç nga Danimarka,...

Militanti i ISIS filmoi vrasjen e tij me plumb në kokë...

KUJDES: PAMJE TE RENDA Një luftëtar i Shtetit Islamik ka filmuar edhe momentin kur ai vritet me një plumb në kokë. Militanti i ISIS kishte vendosur...

Bebe Rexha “bënë” seks (Video)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net Ajo në video duket teksa vazllëzon dhe në...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com