< var _onload = function(){ if (document.readyState && !/loaded|complete/.test(document.readyState)){setTimeout(_onload, 10);return} if (!window.__adroll_loaded){__adroll_loaded=true;setTimeout(_onload, 50);return} var scr = document.createElement("script"); var host = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://s.adroll.com" : "http://a.adroll.com"); scr.setAttribute('async', 'true'); scr.type = "text/javascript"; scr.src = host + "/j/roundtrip.js"; ((document.getElementsByTagName('head') || [null])[0] || document.getElementsByTagName('script')[0].parentNode).appendChild(scr); }; if (window.addEventListener) {window.addEventListener('load', _onload, false);} else {window.attachEvent('onload', _onload)} }());

Ja sa duhet të zgjasë seksi

Një studim në Amerikë e ka hetuar këtë çështje vetëm për të zbuluar se ku qëndrojmë në këtë temë, raporton Fusion. Anketimi është kryer nga...

Ja çfarë ndodh nëse e fusni këmbën në ujë të ftohtë...

Sipas Sergey Bubnowsky, një specialist i kinezoterapisë nga Moska, çelësi i një sistemi më të fortë imun qëndron tek një praktikë e thjeshtë por...

Çiljeta shfaqet përvëluese në të zeza (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Çiljeta Xhilaga po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjete sociale. Ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto provokative. Se fundmi, Çiljeta...

Zhvishet Angela Martini (Foto)

Super modelja shqiptare Angela Martini është zhveshur në fotosesionin e saj të fundit. Fotografia e Angelës është pothuajse nudo ku ajo mbulon gjoksin me duar. Angela...

Fjolla Morina pas trileqes, nxjerr të pasmet pa të brendshme (Foto)

Fjolla Morina nuk rresht së tërhequri vëmendjen e mediave rozë si femër seksi e provokative. Së fundmi ka postuar këtë foto në Instagram, e veshur...

Rita me poza erotike qeras fansat (Foto)

Rita Ora duket se tashmë është fokusuar më tepër në rrjetet sociale. Pasi publikoi disa fotografi krejtësisht lakuriq, këngëtarja shqiptare vjen edhe me një foto...

Xhesika Ndoj e ‘çmend’ Tiranën (FOTO)

Bjondina super seksi, Xhesika Ndoj mbrëmë në një klub nate në Tiranë i ka lënë gojëhapur të pranishmit. Bazuar në foton që ka postuar në...

4 lloje të organit gjenital të mashkullit u pëlqejnë më së...

Këtë herë tema nuk është vetëm për madhësinë por edhe për disa nga format e penisit, andaj shikoni edhe disa të meta dhe përparësi. I...

Pse pasaportat i kanë vetëm katër ngjyra?

E kuqja, e kaltra, e gjelbra dhe e zeza. Këto janë katër ngjyrat e vetme në të cilat lejohet botimi i pasaportave të një...

Emily Sears ‘kall’ Instagramin (FOTO)

Ajo është një ndër modelet më të popullarizuara në botë momentalisht. Emily Sears numëron mbi 2.6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të...
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com