Nusja i ngre gishtin e mesit vjehrrit në mes të dasmës, plas sherri (Video)

Nusja

Një nuse në Rusi i ka treguar gishtin e mesit vjehrrit të saj në mes të dasmës, duke ndezur një luftë të madhe familjare.

Nusja, e identifikuar si Lena është kapur në kamera, teksa i ngre gishtin e mesit vjehrrit të saj dhe ky i fundit është nervozuar jashtë mase. Ai është drejtuar drejt saj duke e ofenduar dhe më pas e ka goditur

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *