SHPËRNDAJE

Një skenë drithëruese e filmuar nga telekamerat e instaluara në njërën nga dhomat e shtëpisë.

Në krevat shihet e shtrirë një grua e moshuar e cila duket sikur po fle.

Një grua e cila mendohet se është nusja e djalit të saj,i afrohet ku nis që ta keqtrajtoj deri sa e tërheq zvarrë përtokë.

Video që noa.al, e sjell më poshtë është publikuar nga sajti Liveleak dhe ka ndodhur në Indi.

Për shkak të skenës së rëndë pamjet janë përhapur me shpejtësi./.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU