Nuk ia dha rrogën, ja çka i bën shqiptari shefit të tij në Zvicër

Shqiptari në Zvicër ju hakmerr shefit të tij pasi nuk ja dha rrogën , kjo video po qarkollonë shumë në internet dhe ka marrë bujë shumë të madhe.

Djali në fjalë mori një bager të peshave të rēnda dhe ja shkatrroi veturen shefit të tij .

Për më teper shiko videon:

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *