SHPËRNDAJE

Noizy

I ftuar në “6 ditë me Ermalin”, reperi Noizy ka zbuluar shumëçka nga jeta e tij.

Në lojën e bërë nga Ermali, Noizy është detyruar të tregojë se me cilat femra nga estrada ka fjetur.

Ideja e lojës ishte që në ekran shfaqeshin disa fotografi të femrave të estradës dhe nëse Noizy kishte fjetur me personin që shfaqej në fotografi, duhej të pinte gotën me alkool, nëse nuk kishte fjetur me të duhet të pinte gotën me qitro (një lloj fruti i hidhur).

Në ekran u shfaqën fotografitë e Enca, Adelina Berisha, Çiljeta, Rozana Radi, Adelina Tahiri, Dafina Zeqiri, Tuna, Luana, Marina, Ilda Bejleri, Kallashi etj.

Kur u shfaqën fotografitë e Adelina Tahirit dhe Tunës, Noizy piu gotën me alkool, që do të thotë se ai kishte fjetur me ato.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU