SHPËRNDAJE

Kallashi

Vallëtarja Donjeta Kasumi e njohur si femra më bombastike e estradës sonë mbrëmë ka zgjedhur të publikoj dicka më ndryshe nga netët e tjera.

Kallashi mbrëmë publikoj foto dhe video të një makine teper luksoze e cila mbase është pronë e saja.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU