Një mëngjes i ‘nxehtë’ nga Rita Ora (Foto)

RitaOra

Rita Ora ka publikuar një foto duke i treguar fansave se çfarë sutjena ka blerë.

Rita, me një foto të postuar ka treguar se çfarë të brendshme ka blerë, duke lavdëruar ato të markës italiane ‘Tezenis’, për të cilën ka pozuar dhe na pati sjellë foto tejet provokative.

“RITA X TEZ” ka shkruar ajo në foton e Snapchatit.

Rita11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *