Motra ka qenë vajzë shembullore me fakulltet të kryr, por tash punon në lokale të natës…

Do mundohem me skjaru Mir dhe shkurt se di sa eshte e gjat . Familja Jon ka nje problem me vajzen e tyre dmth motren tem . Ajo ka qen shume nxanse e mir shembullore me fakultet te kryr ka qe ne TV per programe edukative ka punu ne disa gazeta edhe ka qen e martuar 10 vite e ka nje djal , prej momentit kur e ka Lind djalin asaj si ka shku kurgjo ne regull.

Per djal Ajo edhe u fjalos e u rreh me njerz Ja plotson krejt kushtet djalit ish burri i saj jo sja ka plotsu e kjo u shty me te pastaj probleme tjera edhe ka ardh puna mu nda edhe e ka lon djalin te burri ka shku nturqi per disa dit a ka shku te ni mashkull tjeter a jo sjam e sigurt por me duket qe po. Me djal u marr vesh krejt edhe qashtu familja jem u shqetsu shum se Ajo u kon vajz shembull e ne qfar gjendje u bo krejt jem tu u befasu u kthy prej turqis na ka ik per dritare ka shku neper disa kafe ku knohet muzik e ka fillu me punu ne qato vene.

E ka stilin shum tkeq shum gerrditshem u tjetersu u qmend veshet si k*** me falni per kit shprehje ska respekt vjen kaniher te prind sillet keq me mamin tem e ka smu mamin tem e ka shkatrru nuk merr vesh Ajo pin raki noshta edhe drog me sa e di dmth shokuse prej ni vajze ashtu mu bo ashtu na spo mujm me ardh ne vete po me dhimen prind e mi e spo di qka me bo qysh me ju ndihmu…

I vjen djali te prind djali shum problematik deri ma shuplak nanes tem gjyshes ja ka hi bon probleme rrehet me moter tem i ka 9 vjet i lyp pare na shkatrroj familjen jemi met as anej as knej .. E ofendon nanen tem qkas i thot deri mu ka dasht me e sulmu heren e kalume qe ke … Ju lutem nese dini naj ilaq a keshill ju kisha dit per nder Allahu ju shperbleft.

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *