Morena pozon pa të brendshme (Foto)

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Morena përveç bukurisë që ka njihet edhe për linjat e saj seksi. Për të mbajtur linjat e saj në formë Morena është shumë e përkushtuar në palestër.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale Morena vë në pah të pasmet e saj gjigante.

E veshur me një fustan të bardhë Morena ju lë pa fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *