SHPËRNDAJE

Morena

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, provokon vazhdimisht publikun.

Ajo së fundmi në rrjetet sociale ka postuar një fotografi ku i shihet gjoksi, teksa gjendet në publik.

Dhe këtë ajo e ka bërë të mundur duke mos bartur sutjena, ani pse ka veshje sportive.

Morena Taraku vazhdimisht përfolet për arsye kontraverse.

morenataraku_1457445592277

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU