SHPËRNDAJE

MorenaTaraku

Këngëtarja dhe modelja seksi Morena Taraku po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto provokuese.

Se fundmit Morena ka posutar disa foto duke shfaqur fundshpinën seksi. në njërën nga fotot ajo është shfaqur edhe bionde duke në treguar se ka vendosur të ndryshoj look-un e saj.Morena1


SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU