Modela Shqiptare e dridh gjoksin e saj bombastik (Video)

Kristina Prengaj

Duket se trendi i fundit të VIP-ave shqiptar është ekspozimi i trupit në rrjetet sociale.

I tillë është edhe rasti i modeles shqiptare, Kristinë Prengaj, e cila ka publikuar një video një video tejete provokuese në llogarinë personale në Instagram.

Modelja shihet teksa vallëzon dhe bën një video selfie, ku vë në pah më shumë gjoksin bombastik gjersa në prapavijë dëgjohet kënga e “Mi Amore” e Kidës dhe Ermal Ferjzullahut.

Ndërkohë, Prengajn po merret kohët e fundit me projekte të reja dhe paraqitjen nëpër pasarelat vendore dhe ndërkombëtare. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *