Misse Beqiri vazhdon me poza nudo (Foto)

MissBeqiri

Bukuroshja shqiptare që jeton dhe vepron në Suedi, Misse Beqiri duket se nuk ndalon me profesionin e saj si modele duke u zhveshur.

Edhe pse është bërë nënë dhe ka sjellë në jetë një djal nga lidhja me portierin “e Manchester United i cili është i huazuar në Preston.

Misse vazhdon të pozojë nudo e pa rroba. Duke qenë një nga femrat më të famshme në shtete skandinave, duket se Misse pas djalit ka filluar punën e saj që rezulton shumë e suksesshme.

mise2 mise3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *