SHPËRNDAJE

Afrona

Afrona dhe Blero janë martuar, këtë e ka bërë të ditur tashmë gruaja e Bleros.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook ka zyrtarizuar martesën me Bleron.

Afronablero

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU