SHPËRNDAJE

MarinaFara

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Eli Faras, Marina ka goditur me  fotografi të postuar në Facebook raporton Gazetavip.com

Ajo ka treguar linjat seksi që ka, si dhe gjoksin bombastik.

Marina padyshim është ndër femrat më të përfolura dhe më seksi shqiptare.

Për më shumë shikojeni fotografitë bombë që  ka postuar në rrjetet sociale. /Gazetavip.com

Marina0 Marina1 Marina2 Marina4 MArina5 MArina6 Marina33

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU