SHPËRNDAJE

Marina Fara

Marina Fara, vajza e këngëtares Ei Fara, shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.
Marina para pak çastesh ka publikuar në instagram një foto provokative duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik transmeton Gazetavip.com

Kjo foto është pëlqyer nga fansat e saj duke marrë një numër të madh komentesh.Marina njihet për format e saj ‘eksploduese’ të trupit./Gazetavip.com3907_697137570389063_2962044152593133981_n

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU