<

logo

banner1
logo

Të Ndryshme

Në Shqipëri ndodh çudia, prodhohet “Pizza Kanabis” (Foto)

Kanabisi është kthyer në një argument të ditës në Shqipëri. Dhe mesa duket fakti se për kanabisin flet media dhe politika gjithë ditën, kjo temë...

Interesante

Marina Fara një kauboje seksi (Foto)

Marina është vajza e këngëtares së mirënjohur, Eli Fara dhe ndihet krenare për këtë, transmeton Gazetavip.com Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në natyrë...

Powered by themekiller.com