SHPËRNDAJE

Duket se Linda Morina nuk ka hequr dorë akoma nga vallëzimet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ditën e djeshme ajo kishte paralajmëruar ndjekësit e saj në facebook, se sot pas dite do ta publikonte një video duke kërcyer. Por, duket se një video iu ka dukur pak këngëtares Morina, ku ajo ka publikuar dy video me veshje dhe vallëzim të ndryshëm.

Në videon e parë shihet Linda duke vallëzuar muzikë orientale, ndërsa në videon e dytë që ajo e ka nda me ndjekësit e saj e ka shoqëruar me mesazhin “vallëzim twerk”./Kosovarja/

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU