SHPËRNDAJE

Linda Morina ka postuar nje fotografi ne facebook qe eshte ne shtrat dhe ka gjakderdhje nga hunda. Ajo ka shkruar se e kanë sulmuar disa të rinjë që dyshohet se janë antarë të Vetëvendosjes.

Shkaku i sulmit ende nuk dihet dhe se organet kompetente jane duke u marre me rastin dhe se shpejti do te dalin me deklarate.

Per ta pare videon e plotë të Lindës, klikoni ne linkun me poshte:..shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU