SHPËRNDAJE

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme.
ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur.Identiteti i tyre nuk dihet, ndërsa policia ka ngritur postblloqe për kapjen e tyre. Sipas ABC News, dy viktimat janë miq të familjes së Aldo Bares. Ndërkohë, nuk ka informacione as për të plagosurit. Mësohet se ata ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore. Shkaqet e vrasjes mbeten ende mister. Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për një luftë bandash…Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoni:

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU