LAJMI FUNDIT: R.I.P Stresi u prefsh ne Paqe djalosh

Në rrjetin social Instagram,arkimed lushaj është bombarduar me komente nga ndjekësit e tij,por edhe nga fansat e Arkimed Lushaj dhe grupit te stresit.

Komentet më të shumta janë me shkrimin “R.I.P Stresi” (E prehsh në paqe).

Të shumta kanë qenë edhe komentet që e mbronin – fansat e tij,ku në disa raste fansat e rivalëve edhe ofendonin njëri tjetrin,shkruan Gazeta.

Shikoni komentet në fotografinë e fundit që Stresi e ka postuar në Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *