SHPËRNDAJE

Quhem hanife dhe jetoj ne gjilan jam 32 vjeqe e martuar dua te jau dregoj nji rast qe me ka ndodh kur isha te nena ime. E pranoj se gjat kohes qe pijtem kafe dhe qaj te shtepija prinderve t emi nga pak flirtojsha me djalin e tezes qe jeton ne suedi por as qe e kisha paramenduar se punet dote shkojn aq fell hyra ne banjo dhe paprtmas me kapi ndokush nga mbrapa shof ish djali tezes smujta me bertit se nuk ishim vetem menjiher mi hjeki breket por …Cliko ne reclamë posht shkrimit per vazhdim….

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU