SHPËRNDAJE

Vildanja ka vazhduar me provokimet e saja nëpër rrjetet sociale Këtë e ka bërë me anë të një video e cila sigurisht ka nxitur edhe reagimin e shumë meshkujve,  me “like”.

Modelja vazhdon të jetë njëra prej vajzave më trendi në Kosovë. Se është kështu e tregon edhe videoja e saj e fundit e bërë nëpër rrjetet sociale ku menjëhere e ka fshire, por portali yne e ka siguruar këtë video krejtësisht nudo. Videoja është mshefur nën reklamë dhe ju duhet ta shtypni reklamën posht shkrimit. Kujdes videot jane +18.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU