SHPËRNDAJE

Mjalta

Kur është fjala për të humbur peshë, kjo recetë bën mrekulli.

Kjo përzierje do t’ju ndihmojë që ëndrra juaj për të humbur peshë të bëhet realitet. Ja si duhet ta përgatitni atë:

Përbërësit:

1 lugë gjelle pluhur kanelle,

250ml ujë të vluar,

2 lugë gjelle mjaltë.

Përgatitja:

Shtojeni pluhurin e kanellës në ujin e vluar dhe lëreni të ftohet. Pasi të ftohet, shtojeni mjaltin. Kaq e thjeshtë!

Përdorimi:

Konsumojeni pijen çdo ditë. Rezultatet do të shihen brenda 7 ditësh.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU