SHPËRNDAJE

DuaLipa

Këngëtarja e re dhe e talentuar nga Kosova, Dua Lipa ka befasuar me një fotografi të postuar në Instagram.
Ajo për dallim nga herët e kaluara që vishet me stil dhe ka një mënyrë tjetër të veshjes ku nuk e ekspozon trupin, kësaj radhe ajo ka filluar të zhvishet paksa.

Dua Lipa është këngëtare premtuese, që pritet shumë shpejt t’i pushtojë top listat botërore të këngëve.

DuaLipa1

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU