Kjo modele super seksi ‘ia kalon’ edhe Kimit (Foto)

Anastasya

Anastasiya Kvitko është emëruar “Kim Kardashian i Rusisë”, falë trupit të saj seksi.

Modelja 21-vjeçare është krahasuar me Kim Kardashian falë formës së trupit të saj. Ajo është nga Kaliningrad, Rusi por që jeton në Miami.

Anastasiya punon si modele që nga mosha 17 vjeçare dhe ka më shumë se 2 milionë ndjekës në Instagram, aty ku ajo i publikon format e trupit të saj, transmeton Gazeta Express.

Ajo ka mohuar se ka bërë ndonjë operacion plastik, duke thënë se formën e trupit e ka për shkak të ushtrimeve që i bënë në palestër.

Se si duket ajo, mund ta shihni në fotot më poshtë:

Anast1 Anast2 Anast3 Anast4 Anast5 Anast6 Anast7 Anast8 Anast9 Anast10

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *