SHPËRNDAJE

aziz-salihu-620x330

Këngëtarja e mirënjohur, Monika Salihu, ndryshe vajza e ish-boksierit të mirënjohur, Azizit, ka kremtuar datëlindjen e saj.

Djali i Azizit, ka postuar një foto në facebookun e tij, duke uruar motrën dhe paraqiti një mesazh edhe të babait të tij.

“Urime ditëlindja Monika edhe shumë tjera me tona te mirat.. Eh, Azizi ju përshendet të gjithëve dhe shumë shpejt pritet të kthehet shnosh e mirë në Kosovë”, shkruan Mentori, ku ka postuar edhe një foto të Zizit së bashku me Monikën dhe shihen edhe miqtë të tjerë.

azz

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU