SHPËRNDAJE

E bukur, dhe simpatike duket çdo herë moderatorja më seksi e Kosovës.

Moderatorja nga Rahoveci, Kaqusha Thaqi e cila udhëheq emisionin e saj Star Face, në Star TV, çdo ditë e më shumë po bëhet më e dashur për publikun, shkruan Gazeta InfoPress.

Kjo gjë duket pas çdo postimi të fotografive që bënë ajo në rrjetet sociale të vërshojnë llajkat dhe komentet.

Ajo me bukurinë që ka, dhe fytyrën engjëllore çdo mashkull e bën për vete.

Por, një karakteristikë e saj është me e veçantë sesa moderatoret tjera, pas gjoksi i saj shpërthyes del çdo herë në pah.

SHPËRNDAJE

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU