Kjo është aktorja më seksi Shqiptare (Foto)

Eliona

Ajo njihet për format perfekte të trupit dhe konsiderohet si një ndër aktorët më seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila edhe njëherë ka zbuluar linjat seksi, ku ka vë në pah trupin dhe gjoksin bombastik.

Aktorja ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke u relaksuar në një pishinë, transmeton Telegrafi.Në këtë formë aktorja me sa duket është duke mbledhur energji për projekte të reja kinematografike dhe teatrore, në të cilat Pitarka është duke punuar dhe do ti sjell para fansave në muajt e ardhshëm.Kujtojmë se aktoren mund ta shohin në shfaqjen teatrale ‘Apartamenti 2xl’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *