Këto janë 5 nga femrat me të pasmet më seksi në Instagram

Kemi shkruar për shumë femra me të pasme trullosëse në të kaluarën – e tani kemi menduar se është radha që të bëjmë një përmbledhje të bukurosheve më bombastike në Instagram.

Të pasmet fantastike s’janë ekskluzivitet – i zotërojnë femra të bukura nga të gjitha fushat e jetës.

Nga entuziastet e ushtrimeve fizike, e deri te supermodelet e Victoria’s Secret dhe loçkat e Instagram’it.

Shijojeni këtë listë 15 nga femrat me të pasmet më seksi në botë. /Express/

1. Jen Selter

2. Sommer Ray

3. Amanda Lee

4. Lyzabeth Lopez

5. Kim Kardashian

 

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *