Kështu e ‘kall’ atmosferën në dasëm ish presidentja Jahjaga

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka kohë që komentohet nga mediat rozë për paraqitjet e saj, madje u fol se ajo ka edhe ndërhyrje kirurgjike, shkruan GazetaBlic.

43-vjeçarja përkujdeset mjaft për vetën dhe gjithmonë arrin të tërheq vemëndje.

Tash së fundi ajo ishte prezente në një aheng familjar, ku kishte përzgjedhur një fustan të zi deri nën gjunjë.

Ajo u duk mjaft bukur, dhe e kalli atmosferën duke kërcyer në valle shikojini fotografitë./GazetaBlic/ N.S

Author: Gazetavip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *